יועצת הלכה, ראש בית המדרש מת"ן ירושלים
הרבנית רחלי שפרכר-פרנקל למדה במתן נשמת מדרשת לינדנבאום ואוניברסיטת בר אילן, יועצת הלכה ומלמדת גמרא והלכה בנשמת, עמדה בראש תוכנית הלכתא ללימודים גבוהים בהלכה במת"ן וכעת ראש בית המדרש.
יועצת הלכה, ראש בית המדרש מת"ן ירושלים
הרבנית רחלי שפרכר-פרנקל למדה במתן נשמת מדרשת לינדנבאום ואוניברסיטת בר אילן, יועצת הלכה ומלמדת גמרא והלכה בנשמת, עמדה בראש תוכנית הלכתא ללימודים גבוהים בהלכה במת"ן וכעת ראש בית המדרש.